Apartmán v Beskydech

ubytovanie Dolni Becva
 

**** Apartmán v Beskydech / ubytovanie Dolni Becva

Apartmán Dolni Becva v Beskydech

Príďte si užiť dovolenku do krásneho prostredia Beskýd, na hornom toku rieky Bečvy, na úpätí hory Radhošť. V blízkom okolí tiež Pustevny (1018 m), Soláň (860 m), na lúkach i pasínkách kvitnú vzácne rastliny od vstavačov až po enciány. Jedinečným zážitkom sú nádherné výhľady na hrebene Javorníkov atď, pri krásnom počasí uvidíte aj Lysú horu (1323 m), najvyššiu horu Beskýd.

Dolná Bečva ubytovanie v Beskydách
Po celý rok si môžete prenajať samostatnú bytovú jednotku Apartmán V Beskydoch o dvoch izbách s kuchyňou (2 + KK), ktorá je umiestnená v novopostavenom bytovom dome, kolaudácia v roku 2012. Ubytovanie je ideálne pre rodinu s deťmi alebo pre 4 dospelé osoby. Minimálna dĺžka pobytu 2 noci.

Apartmán v Beskydech vybavenie
Všetko vybavenie Apartmánu v Beskydoch v Dolnej Bečve je vrátane nábytku úplne nové. Vlastný vstup do bytu, v chodbe je šatníková skriňa a vešiaky. Kúpeľňa s vaňou a samostatne umiestnené WC s umývadlom.

Kuchyňa je vybavená všetkým potrebným pre prípravu stravy - chladnička s mraziacim boxom, varná indukčná doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, riad, ... V obývacej izbe je rozkladacia sedacia súprava, ktorá slúži aj na spanie pre 2 osoby. K dispozícii LCD televízor a rádio. V spálni je dvojposteľ, skriňa s úložným priestorom. Vykurovanie všetkých miestností je pomocou priamotopov, sami si môžete nastaviť teplotu podľa vlastnej potreby.

Súčasťou apartmánu v Beskydách je balkón so stolom a dvoma stoličkami, ktorý slúži nielen na príjemné posedenie na čerstvom vzduchu, ale môžete si tu vychutnať aj kávu či pohárik vína.

Dovolenka Dolní Bečva ubytovanie apartmán v Beskydech
Dolná Bečva leží 5 km východne od Rožnova pod Radhošťom, známeho predovšetkým Valašským múzeom v prírode. Dolní Bečva sa nachádza na hornom toku Rožnovskej Bečvy a rozkladá sa v nadmorskej výške od 427 - 800 m. Celá oblasť vyniká mnohými príležitosťami športových a rekreačných aktivít pre dospelých aj pre deti a to vo všetkých ročných obdobiach.

Cykloturistika - trasy môžu smelo využiť aj mamičky s kočíkom, ďalej vozičkári, turisti a v zime aj bežkári. Vedľa apartmánu sú umiestnené tenisové kurty, 3 km od Apartmánu v Beskydách sa nachádza golfové ihrisko. Najbližšie kúpanie kúpalisko v Rožnove pod Radhoštem. Hubárčenie. V zime lyžovanie - Ski areál Pustevny.

Apartmán Dolni Becva v Beskydech - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Dolni Becva v Beskydech - k dispozícii letná terasaApartmán Dolni Becva v Beskydech - golfApartmán Dolni Becva v Beskydech - tenis - v blízkosti hotelaApartmán Dolni Becva v Beskydech - Iybz sú vybavené televízoromApartmán Dolni Becva v Beskydech - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Dolni Becva v Beskydech - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: